media.feromony.pl » Materiały prasowe 

Materiały prasowe

Poniżej znajdziecie Państwo materiały prasowe z prawem do wykorzystania na własnych stronach internetowych, czy też w prasie. Zdjęcia zamieszczone w artykule mogą Państwo wykorzystać wyłącznie w celu promowania danego artykułu, z zachowaniem jego formatu.

Artykuły okolicznościowe
Artykuły okolicznościowe związane z feromonami.
21 artykułów - Zobacz wszystkie »

2013-12-26 
Dlaczego z feromonów warto korzystać w sylwestra?
Długa noc sylwestrowa już za chwilę. To właśnie podczas tej nocy podsumowujemy miniony rok i planujemy, jaki będzie następny. Nierzadko przygotowujemy się do niej już przed świętami, bo przecież podczas ostatnich godzin w roku trzeba zachwycać, olśniewać i przyciągać do siebie innych. ...
2013-02-13 
Walentynki - skąd ten cały szum?
Na okazję "Dnia Zakochanych" przypominamy skąd właściwie wzięło się to święto, kim był Święty Walenty i dlaczego tak namiętnie wysyłaliśmy niegdyś kartki walentynkowe...
2013-01-26 
Noworoczny powrót do pracy - czy musi być aż tak źle?
Jak po świąteczno - noworocznym leniuchowaniu "uprzyjemnić" sobie styczniowy powrót do pracy? Pomysłów - tych bardziej i mniej trafionych - jest wiele. Najważniejsze, aby nie poddać się lenistwu i znaleźć odpowiedni sposób na siebie.
2012-12-25 
Sylwester nietypowy, czyli jak się wyróżnić?
O tym, że sylwestrową noc można spędzić na hucznym balu, popularnej "domówce" albo stoku narciarskim, wiemy doskonale, bo i przypominają nam o tym rok rocznie liczne "poradniki sylwestrowe". Mniej jest tych, które podpowiadają jak tę ostatnią noc w roku spędzić nietypowo, ekscytująco i przede wszystkim przyjemnie. ...
2011-12-26 
Sylwester 2011 - jak bardzo liczy się zapach?
Mówi się, że jaka noc sylwestrowa, taki cały kolejny rok. Perfekcyjny makijaż, seksowna sukienka czy elegancka męska koszula to elementy istotne, ale nie najważniejsze. Na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę 31 grudnia?
2011-12-06 
Prezenty pachnące... uwodzeniem
Na okazję zbliżających się świąt i związanej z nimi gorączki poszukiwania prezentów, Feromony.pl proponują nietypowe, acz niezwykle oryginalne i przydatne pomysły na podarunki pod choinkę.
2011-10-14 
Seks po menopauzie
Już 18 października obchodzić będziemy Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy. Dzień ten ma uświadamiać, że wchodzenie w dojrzały etap życia to nie powód do wstydu, gdyż - pomimo nieuniknionych przemian w naszym organizmie - są rozwiązania, które pozwalają osiągnąć libido podobne do tego, sprzed menopauzy.
2011-05-03 
Majówka 2011 - co ze sobą zabrać?
Czekaliśmy na nią od sylwestra. Kiedy po długich zimowych miesiącach, wreszcie się zbliża, warto wykorzystać ją w stu procentach. Gdzie? To pewnie już wiemy, dlatego podpowiadamy, co ze sobą zabrać na zasłużony majowy odpoczynek.
2010-12-12 
Nietypowy prezent dla dwojga
Jeśli w tym roku chcesz wybrać dla partnera prezent oryginalny, zaskocz go czymś, czego z pewnością się nie spodziewa. Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu i, oprócz świątecznej niespodzianki, podaruj mu coś, z czego skorzystacie oboje.
2010-11-25 
Co wybrać na święta?
Za chwilę dzień Świętego Mikołaja, a po nim coraz bardziej intensywne poszukiwania prezentów świątecznych. Jak wybrać podarunek dla partnera, aby w styczniu nie pojawił się on na aukcjach internetowych?

Feromony w biznesie
Biznes - Feromony. Dobrani kontrahenci.
14 artykułów - Zobacz wszystkie »

2014-05-15 
Uwodzenie w biznesie – czy działa?
Relacje w biznesie praktycznie niczym nie różnią się od relacji w innym środowisku. Tutaj także wielką rolę odgrywa atrakcyjność, seksualność i uwodzenie, które często odpowiadają za pozornie "racjonalne" decyzje biznesowe.
2012-10-13 
Feromony w biznesie - czy działają?
Brutalny świat biznesu rządzi się różnymi prawami. Aby osiągnąć sukces trzeba zaleźć złoty środek i… zdecydowanie się wyróżnić. Ale jak być unikalnym w czasach, kiedy każdy jest już „profesjonalistą”? Czy syntetyczne feromony to faktycznie „złoty środek” w kontaktach biznesowych? Dlaczego są coraz bardziej popularne? ...
2012-07-26 
Urlop "od kuchni"
Co robią kelnerki, aby dostać wyższe napiwki? Jak radzą sobie barmani i obsługa hotelowa, by przyciągnąć klienta? Sezon urlopowy to - obok wypoczynku, zabawy i relaksu wczasowiczów - okres wytężonej pracy i walki o każdą złotówkę tych „po drugiej stronie”.
2012-03-29 
Zapach, co sprzedaje...
Przyjemnie pachnące wnętrze to źródło nie tylko dobrego samopoczucia, ale i bodziec do podejmowania emocjonalnych decyzji. A pod wpływem emocji właśnie wydajemy najwięcej pieniędzy i decydujemy się na rozwiązania niekoniecznie dla nas korzystne...
2011-11-16 
Zdradliwa woń cynamonu
Do świąt pozostał jeszcze ponad miesiąc, niemniej jednak już teraz zastanawiamy się nad prezentami dla bliskich, świątecznym menu czy elementami wystroju naszych wnętrz. Właściciele sklepów z kolei zacierają ręce i koncentrują się na sposobach zwiększenia sprzedaży. Aromaterapia jest jednym z nich i służy nie tylko przyciągnięciu klienta, ale - zwyczajnie - poprawieniu nam nastroju. ...
2011-09-24 
Pachnieć i manipulować
W jaki sposób wykorzystując zapachy możemy mieć wpływ na ludzkie zachowanie? Czy możemy manipulować w „dobrym interesie”? Chcąc, nie chcąc robimy to dzięki feromonom...
2011-03-26 
„To coś”, czyli pierwsze wrażenie
Wygląd, zachowanie, głos, sposób bycia, mimika twarzy... - Te i wiele innych elementów składa się na coś, co potocznie nazywamy pierwszym wrażeniem. To ono właśnie jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na nasz odbiór drugiej osoby.
2011-02-06 
Uwodzić za nos
Jak sprawić, aby klient wstąpił do sklepu po produkt, którego wcale nie zamierzał kupić? Okazuje się, że ogromne reklamy z napisem „przecena” to nie jedyne narzędzia manipulacji konsumentem.
2010-09-28 
Sezon na własny biznes
Czy istnieje recepta na sukces w biznesie? Czy szukać jej warto tylko przy pomocy środków finansowych? Zarówno doświadczeni, jak i młodzi przedsiębiorcy wiedzą, że poza tak bardzo pożądanym dziś unijnym wsparciem, w biznesie liczy się plan, konsekwencja, trochę szczęścia i spryt.
2010-02-19 
Nowe rozwiązania w biznesie
Przy pierwszym kontakcie z klientem, kontrahentem czy nowym pracownikiem, mamy około czterech sekund na zrobienie dobrego wrażenia. Jak zatem wyjść zwycięsko ze spotkania, na którym od pierwszych sekund jesteśmy oceniani nie tylko pod względem zawodowym, ale i osobistym?

Feromony w związku
Artykuły na temat roli feromonów w związku
15 artykułów - Zobacz wszystkie »

2013-09-25 
Międzynarodowy seks - co nas w nim pociąga?
Dziś, w dobie globalizacji, międzynarodowe romanse są na porządku dziennym. Co takiego dają, czego nie daje nam kontakt z rodakiem?
2013-07-18 
Feromony na urlopie – czy działają?
Urlop to czas, w którym - obok odpoczynku i nieprzerwanego relaksu - nawiązujemy najwięcej nowych znajomości, a te już nawiązane pielęgnujemy bardziej niż zwykle. To podczas urlopu właśnie uprawiamy więcej seksu, bo zwyczajnie - będąc wypoczętym i wyspanym - mamy na ten seks większą ochotę. Czy pomagają nam w tym feromony? ...
2013-01-26 
Polak, seks i wstyd, czyli jak pozbyć się kompleksów w łóżku?
W ramach walki z chłodem, w środku mroźnej zimy pochylamy się nad tematem polskiej seksualności - stereotypami związanymi ze wstydem przed nagością i sposobami, jak ten wstyd wyeliminować.
2012-05-10 
Seks oczami trzydziestolatków
Co naprawdę dzieje się w polskiej sypialni? Czy kochając się towarzyszą nam kompleksy? Skąd się biorą? I czy tak naprawdę musimy czekać aż do trzydziestki, aby - będąc kobietą - poczuć się atrakcyjną, a będąc mężczyzną - zrozumieć kobietę w łóżku?
2011-06-25 
Letnie wybory Polaków
Nadchodzące lato to nie tylko okazja do odpoczynku i uzyskania pięknej opalenizny, ale też statystycznie większa szansa (i ryzyko) na przeżycie gorącego wakacyjnego romansu. Czy jesteśmy na to gotowi?
2011-03-20 
Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa, czyli „jak się porozumieć”?
Przy okazji Dnia Kobiet zastanawiamy się, z czego wynikają różnice płci w postrzeganiu seksu, prowadzeniu samochodu czy znaczeniu rocznic waszego związku?
2010-08-13 
Jak podrywać latem?
Amerykańskie badania potwierdzają, że nasza atrakcyjność latem wzrasta aż o 22,6 %. Okazuje się, że za wszystkim stoją feromony, które, wraz z nadejściem wysokich temperatur, ludzkie ciało wydziela intensywniej.
2010-06-26 
Czy stały związek musi być nudny?
Skąd bierze się wzajemna namiętność i przywiązanie? Czy takie stałe pożądanie da się właściwie kontrolować? Od czego zależy siła wzajemnych relacji i czy regułą jest, że po kilku latach związku musi ona przygasnąć?
2010-03-10 
Seks oczami ich dwoje...
Skąd u kobiety takie przywiązanie do mężczyzny, z którym poszła do łóżka? Dlaczego decyduje się na to później niż on? Czy facet pokocha kobietę za to, że oddała mu się po raz pierwszy? Odpowiedzi na te pytania najlepiej szukać w… mózgu.
2009-09-10 
W zaciszu polskiej sypialni
Co naprawdę dzieje się w sypialni Polaków? Czy jesteśmy narodem, który ma opory przed eksperymentami w łóżku, czy to kolejny, wymyślony przez cudzoziemców stereotyp Polaka konserwatysty?

Informacje na temat produktów

2009-09-20 
Atrakcyjność zamknięta w butelce
Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa kilka krótkich informacji produktowych na temat najbardziej popularnego produktu z oferty Feromony.pl - feromonu Pheromax Man.
2009-09-20 
K2 - Nietypowy olejek erotyczny
Na polskim rynku afrodyzjaków pojawił się właśnie nowy olejek feromonowy do masażu, pieszczot i zabaw erotycznych.

Najnowsze badania nad feromonami
Informacje prasowe na temat najnowszych badań nad feromonami
16 artykułów - Zobacz wszystkie »

2014-05-14 
Przełomowe odkrycie… ludzkich feromonów strachu
Feromony kojarzą się tylko z seksem? Na pewno nie naukowcom z Uniwersytetu w Nowym Jorku, którzy wpadli na trop... feromonów strachu!
2013-09-25 
Jak czuć aromat kwiatów, kiedy inni czują smród potu?
Pomimo tego, że nos każdego z nas zbudowany jest w ten sam sposób, niektóre zapachy czujemy zupełnie inaczej...
2013-07-30 
Dlaczego mężczyźni kochają piersi?
Oksytocyna - chemiczny związek zaufania - nie tylko zacieśnia relacje między matką a dzieckiem, ale i między kobietą a mężczyzną.
2013-06-26 
Znamy geny odpowiedzialne za zdradę!
O tym, czy zdradzimy partnera czy nie, decydują geny - wynika z najnowszych badań. Oznacza to, że tak naprawdę nie mamy wpływu na to, czy będziemy wierni. Czy zdrada znalazła więc swoje wytłumaczenie, a oszukana osoba nie ma od dziś powodu, by mieć żal do niewiernego partnera? ...
2013-06-17 
Jest sposób by sprawdzić czy mężczyzna będzie dobrym kochankiem
Czy męskie feromony wpływają na rywalizację kobiet o danego mężczyznę? Najnowsze badania naukowe potwierdzają, że tak. Rywalizacja ta jest tym większa, kiedy kobiety są w trakcie owulacji.
2013-05-18 
Czy ten związek może zapobiec zdradzie?
Okazuje się, że Oksytocyna - poza tworzeniem więzi rodzicielskich - ma również spory wpływ na relacje między kobietą, a mężczyzną, przyczyniając się do wzrostu wierności w związku. Powstrzymuje bowiem mężczyzn od kontaktu z innymi kobietami. ...
2013-04-25 
Perfumy o zapachu... nas samych
W niemieckim departamencie Biologii Ewolucyjnej Instytutu Maxa Plancka w Plon, stworzono właśnie perfumy wzmacniające nasz naturalny zapach. Jak twierdzą naukowcy - dzięki nim łatwiej nam będzie znaleźć swoją drugą połówkę. ...
2012-09-25 
Mężatki przekwitają później
Kobiety niezamężne są bardziej niż mężatki narażone na menopauzę przed 45 rokiem życia - zaobserwowali naukowcy z Departamentu Antropologii, Uniwersytetu w Massachusetts. ...
2012-02-21 
Ryzykujemy, bo się boimy
Jak dowodzą badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Ludwig-Maximilians w Munchen, lęk popycha nas do odważnych i ryzykownych zachowań. Dzieje się tak, ponieważ związane z nim feromony, odpowiedzialne między innymi za podejmowanie decyzji, dzielą te same obszary w mózgu.
2011-10-08 
Kobiece łzy zmniejszają podniecenie seksualne mężczyzn
Ludzkie łzy, pozornie postrzegane jedynie, jako wyraz emocji, zawierają substancje obniżające poziom atrakcyjności seksualnej, pobudzenia oraz poziomu testosteronu u mężczyzn.

O feromonach
Artykuły dotyczące zagadnienia feromonów ludzkich
13 artykułów - Zobacz wszystkie »

2013-12-26 
Zapachy miłości
W czym tkwi tajemnica wzajemnego przyciągania się osób płci przeciwnej? Niejednokrotnie pisaliśmy, że nasza atrakcyjność seksualna zależy tak naprawdę od... feromonów, których woń zmienia się pod wpływem nastroju, sposobu odżywiania, stanu zdrowia czy pracy układu hormonalnego. Feromony to tak naprawdę bezwonny, niepowtarzalny zapach, którego obecność u ludzi wykryto juz w latach osiemdziesiątych. ...
2012-11-27 
Cala prawda o feromonach
Dziesiątki lat temu nasze babki zakrapiały sobie oczy atropiną, aby bardziej podobać się mężczyznom. Ta powodowała bowiem, że źrenice poszerzały się, dając efekt dużych oczu, co panowie uwielbiali.Dziś - nie tylko kobiety, ale i mężczyźni dysponują szerokim wachlarzem narzędzi, sposobów i możliwości, aby zwiększyć swoją atrakcyjność, a tym samym przyciągnąć do siebie partnera. O jednym z nich - syntetycznie wytwarzanych ludzkich feromonach - opowiada nam Wiktor Koszycki, ekspert ds. seksualności z portalu feromony.pl...
2012-06-15 
Tajemniczy zapach feromonów
„Przekaźniki podniecenia”, bo tak z greckiego nazywane są feromony, to narzędzie, które coraz bardziej popularyzuje się nie tylko wśród singli. Te, wydzielane przez ludzki organizm, związki zwiększają naszą atrakcyjność o 22,6% - wynika z przeprowadzonych badań. Czym tak naprawdę są feromony i dlaczego, mimo powszechnej niechęci i dystansu do ich stosowania, tak dobrze się sprzedają?
2010-10-27 
Czy mamy wpływ na naszą atrakcyjność?
„Przekaźniki podniecenia”, bo tak z greckiego nazywane są feromony, to narzędzie, które coraz bardziej popularyzuje się nie tylko wśród singli. Te, wydzielane przez ludzki organizm, związki zwiększają naszą atrakcyjność o 22,6% - wynika z przeprowadzonych badań.
2010-08-13 
Feromony - perfumy czy narkotyk?
Jak działają związki emitowane przez ludzkie ciało? Feromony, bo o nich mowa, szczególnie latem stają się tematem dyskusji nie tylko swoich zwolenników i przeciwników, ale i autorytetów w dziedzinie seksualności.
2010-05-16 
Skąd się bierze ludzka atrakcyjność?
Zdaniem naukowców, ludzka seksualność wykracza daleko poza ramy i teorie zachowań seksualnych. Jeżeli w jakikolwiek sposób możemy kontrolować swoją seksualność i świadomie manipulować pożądaniem partnera, robimy to dzięki feromonom.
2009-11-08 
Ludzkie feromony - co warto o nich wiedzieć?
Z greckiego nazywane „przekaźnikami podniecenia”, bo, jak się okazuje, odgrywają kluczową rolę w wyborze partnera. Czy dowody na istnienie ludzkich feromonów odebrały nam możliwość decydowania o tym, z kim się spotykamy?
2009-10-27 
Jak pachnie seks?
Naukowcy odkryli, że czynnikiem określającym naszą orientację seksualną jest reakcja na zapach partnera. ...
2009-09-29 
Siła zmysłu powonienia
Wykorzystywane w negocjacjach, stosowane przez przedsiębiorców, wreszcie obecne w naszych kuchniach, łazienkach, sypialniach… Jak istotną rolę w codziennym życiu odgrywają zapachy i dlaczego tak często wykorzystywane są w biznesie, psychologii, medycynie czy sytuacjach intymnych?
2009-09-10 
Czy feromony to narkotyk?
Przez jednych uważane za zwykłe perfumy, przez innych za nieetyczne środki wywierania wpływu, jednocześnie wykorzystywane przez spore grono zadowolonych użytkowników. Na pytania czym są feromony i jakie naprawdę jest ich działanie odpowiada Wiktor Koszycki, specjalista w dziedzinie tych związków. ...

Pozostałe artykuły

28 artykułów - Zobacz wszystkie »

2014-04-09 
Po co nam włosy?
Włosy u człowieka rosną praktycznie na całym ciele. Mamy ich setki tysięcy. Wydawać by się mogło, że w niektórych miejscach są zbędne, jednak natura nie bez przyczyny zaopatrzyła nas w owłosienie, którego czasem nie widać, a jednak spełnia istotne funkcje...
2014-04-09 
Chcesz wiedzieć czy kobieta łatwo osiąga orgazm? Spójrz na jej usta.
Według najnowszych badań, kształt ust kobiety pokazuje jej zdolność do osiągania satysfakcji seksualnej.
2013-12-26 
Uwodzenie zapachem – czy jest możliwe?
Pamiętasz film "Pachnidło"? Trudno zapomnieć historię perfum, które wyzwalają w ludziach pożądanie graniczące z ekstazą. Przyjemnie jest dać się ponieść fantazji i wyobrażać sobie, jak byłoby wejść w posiadanie takiego afrodyzjaku. A co, jeśli uwodzicielskie perfumy to nie tylko magia kina?
2013-04-30 
Nie wyjeżdżasz na majówkę? Uprawiaj seks!
Jak wiadomo urlop - nawet najkrótszy - i związany z nim czas wolny sprzyja związkom i ociepla relacje między partnerami. To podczas urlopów właśnie wzrasta bowiem częstotliwość uprawiania seksu, a co się z tym wiąże i korzyści, jakie ten seks przynosi. ...
2013-04-25 
Tancerz erotyczny kontra hardkorowy koksu, czyli nietypowa walka MMA
Już za chwilę, bo 27 kwietnia, w katowickim Spodku doczekamy się niespotykanej jak dotąd walki na MMA Attack 3 ...
2013-03-18 
Wiosnę czas zacząć
Za chwilę pierwszy dzień długowyczekiwanej wiosny. Tym bardziej pożądanej po tym, jak pogoda przez ostatnie dni wystawiła naszą cierpliwość na poważną próbę. Jak efektownie rozpocząć ciepły sezon i przygotować ciało (i duszę) na powitanie lata?
2012-11-14 
Listopad też może być gorący
Jak nie wyjeżdżając w gorące rejony nie poddać się jesiennej depresji, a deszcz i chłód przekłuć w świetną okazję do rozgrzania związku? Przedstawiamy kilka pomysłów prostych i tych nietypowych. ...
2012-09-11 
Pourlopowy powrót do rzeczywistości
Jak poradzić sobie z powakacyjnym rozleniwieniem, przygotować się na deszczową jesień i utrzymać formę jeszcze długo po urlopie? Oto kilka wskazówek praktycznych i tych nietypowych…...
2012-07-17 
O czym warto pamiętać planując urlop?
Z pewnością większość z nas kierunek na letni odpoczynek ma już wybrany. Podpowiadamy więc nie tylko co należy ze sobą zabrać, ale na co (i dlaczego) warto zwrócić szczególną uwagę podczas tych gorących dni. ...
2012-07-02 
Tajemnice kobiecej torebki
Damska torebka to temat tak obszerny, jak jej zawartość. Znienawidzona przez mężczyzn - szczególnie podczas szukania kluczyków na mrozie - okazuje się najlepszym przyjacielem kobiety, ale i…mężczyzny. Co w sobie nosi? Oto kilka zaskakujących przykładów.