media.feromony.pl » Materiały prasowe » Pozostałe artykuły » Tancerz erotyczny kontra hardkorowy koksu, czyli nietypowa walka MMA 
 Tancerz erotyczny kontra hardkorowy koksu, czyli nietypowa walka MMA

Już za chwilę, bo 27 kwietnia, w katowickim Spodku doczekamy się niespotykanej jak dotąd walki na MMA Attack 3
Gwiazda nocnych klubów, striptizer, telewizyjny showman - Dawid Ozdoba - zmierzy się z Robertem Burneiką, ważącym prawie 50 kilogramów więcej „hardkorowym koksem”, który ma już za sobą wygraną walkę MMA z Marcinem Najmanem.
Trwające od kilku tygodni treningi Dawida  - nie tylko na sali, ale i „w terenie” - pokazują, że streapteazer jest szybki, zwinny i ostro mówi do Burneiki - Jesteś zwykłym grubasem!  27 kwietnia okaże się, czy były to czcze przechwałki, czy też Dawid pokona Goliata. W Bochni, gdzie trenuje znany chippendales, bez zastanowienia stawiają właśnie na niego.
Portalowi Feromony.pl, oficjalnemu sponsorowi Ozdoby, udało się spotkać z zawodnikiem i podpatrzeć, jak przygotowuje się do starcia z hardkorowym koksem:
Na samym Dawidzie masa Burneiki nie robi wrażenia. Jak powiedział serwisowi mmanews.pl - Jestem przygotowany na to, że na początku ludzie mnie negatywnie odbiorą. Mogą się śmiać, ale naprawdę ostro "tyrałem" - dwa treningi dziennie po półtorej godziny, ostry wycisk, to nie było jakieś "pitu pitu". Naprawdę byłem poobijany a raz miałem tak przestawioną szczękę, że myślałem, że jest już "po ptakach”.
Czy ważący 80 kilogramów tancerz erotyczny pokona sterydowe monstrum? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.
    Data dodania: 2013-04-25 14:19:15  (Ostatnia zmiana: 2013-04-25 14:21:55)
    Wyświetlono: 999 razy

 Autor: Iwona Leciejewska