media.feromony.pl » Materiały prasowe » O feromonach 
Materiały prasowe
2013-12-26 
Zapachy miłości
W czym tkwi tajemnica wzajemnego przyciągania się osób płci przeciwnej? Niejednokrotnie pisaliśmy, że nasza atrakcyjność seksualna zależy tak naprawdę od... feromonów, których woń zmienia się pod wpływem nastroju, sposobu odżywiania, stanu zdrowia czy pracy układu hormonalnego. Feromony to tak naprawdę bezwonny, niepowtarzalny zapach, którego obecność u ludzi wykryto juz w latach osiemdziesiątych. ...
Wyświetlono: 1569 razy 
 
2012-11-27 
Cala prawda o feromonach
Dziesiątki lat temu nasze babki zakrapiały sobie oczy atropiną, aby bardziej podobać się mężczyznom. Ta powodowała bowiem, że źrenice poszerzały się, dając efekt dużych oczu, co panowie uwielbiali.Dziś - nie tylko kobiety, ale i mężczyźni dysponują szerokim wachlarzem narzędzi, sposobów i możliwości, aby zwiększyć swoją atrakcyjność, a tym samym przyciągnąć do siebie partnera. O jednym z nich - syntetycznie wytwarzanych ludzkich feromonach - opowiada nam Wiktor Koszycki, ekspert ds. seksualności z portalu feromony.pl...
Wyświetlono: 5684 razy 
 
2012-06-15 
Tajemniczy zapach feromonów
„Przekaźniki podniecenia”, bo tak z greckiego nazywane są feromony, to narzędzie, które coraz bardziej popularyzuje się nie tylko wśród singli. Te, wydzielane przez ludzki organizm, związki zwiększają naszą atrakcyjność o 22,6% - wynika z przeprowadzonych badań. Czym tak naprawdę są feromony i dlaczego, mimo powszechnej niechęci i dystansu do ich stosowania, tak dobrze się sprzedają?
Wyświetlono: 1854 razy 
 
2010-10-27 
Czy mamy wpływ na naszą atrakcyjność?
„Przekaźniki podniecenia”, bo tak z greckiego nazywane są feromony, to narzędzie, które coraz bardziej popularyzuje się nie tylko wśród singli. Te, wydzielane przez ludzki organizm, związki zwiększają naszą atrakcyjność o 22,6% - wynika z przeprowadzonych badań.
Wyświetlono: 1430 razy 
 
2010-08-13 
Feromony - perfumy czy narkotyk?
Jak działają związki emitowane przez ludzkie ciało? Feromony, bo o nich mowa, szczególnie latem stają się tematem dyskusji nie tylko swoich zwolenników i przeciwników, ale i autorytetów w dziedzinie seksualności.
Wyświetlono: 1512 razy 
 
2010-05-16 
Skąd się bierze ludzka atrakcyjność?
Zdaniem naukowców, ludzka seksualność wykracza daleko poza ramy i teorie zachowań seksualnych. Jeżeli w jakikolwiek sposób możemy kontrolować swoją seksualność i świadomie manipulować pożądaniem partnera, robimy to dzięki feromonom.
Wyświetlono: 3218 razy 
 
2009-11-08 
Ludzkie feromony - co warto o nich wiedzieć?
Z greckiego nazywane „przekaźnikami podniecenia”, bo, jak się okazuje, odgrywają kluczową rolę w wyborze partnera. Czy dowody na istnienie ludzkich feromonów odebrały nam możliwość decydowania o tym, z kim się spotykamy?
Wyświetlono: 3643 razy 
 
2009-10-27 
Jak pachnie seks?
Naukowcy odkryli, że czynnikiem określającym naszą orientację seksualną jest reakcja na zapach partnera. ...
Wyświetlono: 2307 razy 
 
Strona 1 z 2     Następna »