media.feromony.pl » Materiały prasowe » Informacje na temat produktów » K2 - Nietypowy olejek erotyczny 
 K2 - Nietypowy olejek erotyczny

Na polskim rynku afrodyzjaków pojawił się właśnie nowy olejek feromonowy do masażu, pieszczot i zabaw erotycznych.

 

K2 Pheromones to pierwszy i na razie jedyny na świecie, naturalny, homeopatyczny lubrykant, stworzony przez zawodowego lekarza homeopatę, przy współpracy z portalem Feromony.pl. Oparty jest w 100% na olejowych wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych źródeł. Nie zawiera silikonów, perfum, konserwantów, ani przeciwutleniaczy.
Nowy olejek do masażu erotycznego posiada dwa najlepiej przebadane feromony ludzkie: Androstadienon oraz Estratetraenol, które według badań przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby, zwiększają podniecenie seksualne aż o 200 procent w porównaniu do placebo.

K2 Pheromones osiąga swą maksymalną moc stymulacyjną w ciągu kilkunastu minut. Dzieje się tak, gdyż feromony emitowane przez ludzkie ciało w podprogowy sposób pobudzają organ VNO, zwiększając stopniowo podniecenie seksualne i potęgując doznania erotyczne. Ponadto feromony zawarte w K2 Pheromones  wyraźnie poprawiają nastrój kobiet.
Inspiracją dla twórców olejku feromonowego K2 Pheromones były wyniki licznych badań, które udowadniają, że naturalny zapach ciała stymuluje ludzkie hormony, a podczas przeżyć intymnych zmysł węchu odgrywa fundamentalną rolę.
 
 

Informacje techniczne:
 

Dla kogo: Produkt uniseksualny - dla kobiet oraz mężczyzn. Zarówno dla osób homoseksualnych, jak i heteroseksualnych.

Opakowanie: 50ml flakon z atomizerem

Wydajność: Flakon pozwala na 320 aplikacji. 1 aplikacja uwalnia 12,4mcg czystych feromonów.
 
Skład: olejek sezamowy, olej z oliwek, olejek z moreli, olejek z nagietka, olejek rozmarynowy, olejek rumiankowy, olejek różany, olejek z krwawnika, olejek z babki lancetowatej, olejek ze stokrotki, olejek kardamonowy, glikol, feromony.

Zawartość feromonów: Androstadienon 0.44mg, Estratetraenol 0.44mg,
Androstenon 0.44mg. Łącznie 1.32mg (0,03mg/ml).

Cena: 172 zł
    Data dodania: 2009-09-20 13:31:12  (Ostatnia zmiana: 2009-09-20 21:22:23)
    Wyświetlono: 2563 razy

 Autor: Iwona Leciejewska