media.feromony.pl » Materiały prasowe » Artykuły okolicznościowe » Nietypowy prezent dla dwojga 
 Nietypowy prezent dla dwojga
 
Jeśli w tym roku chcesz wybrać dla partnera prezent oryginalny, zaskocz go czymś, czego z pewnością się nie spodziewa. Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu i, oprócz świątecznej niespodzianki, podaruj mu coś, z czego skorzystacie oboje.

Feromony BTB to cała gama wrażeń w jednym flakonie. Efekty ich działania można porównać do tych, po zajedzeniu tabliczki czekolady, kiedy organizm wydziela więcej endorfin - hormonów szczęścia.

Te bezwonne związki chemiczne są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną, przekazują otoczeniu pozytywne informacje o nas. Amerykańskie badania z 2004 roku potwierdziły, że feromony zwiększają pobudzenie seksualne aż o 200 procent. Dlatego też, w sytuacji intymnej, kilka kropel BTB zaaplikowanych na ciało twoje i partnera, zintensyfikuje Wasze doznania. 

Ta nietypowa świąteczna niespodzianka w znaczący sposób poprawi poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia, od spraw intymnych, przez pracę, zabawę, po relacje domowe. Co ważne, zwiększy też poziom zaufania twojego partnera. Dlaczego więc w tym roku nie wybrać czegoś dla dwojga?

Feromony BTB dostępne na www.feromony.pl w cenie 183zł
    Data dodania: 2010-12-12 19:54:04  (Ostatnia zmiana: 2010-12-12 20:00:19)
    Wyświetlono: 1602 razy

 Autor: Iwona Leciejewska